وکیل مشهد

وکیل خانم در مشهد

در مشهد، برای انتخاب بهترین وکیل خانم، باید به مواردی مانند تخصص، تجربه، تعهد و وظیفه‌شناسی و توانایی در تنظیم دفاعیات در دادگاه توجه کرد. از جمله در لیست وکلای خانم مشهد، می‌توان به بهترین وکیل خانم در مشهد اشاره کرد که در مجموعه حقوقی ما به ارائه خدمات حقوقی در زمینه‌های مختلف از جمله ملکی، کیفری، مالی، تجاری، ثبتی، طلاق، خانواده و غیره می‌پردازد.

اگر به مشاوره حقوقی تلفنی فوری نیاز دارید بر روی "مشاوره با وکیل" کلیک نمایید.

مشاوره با وکیل

وکیل پایه یک دادگستری خانم در مشهد با توجه به تجربیات بسیار خوبی که در زمینه دعاوی‌های حقوقی دارد، قادر است تا به بهترین شکل ممکن در پرونده‌های حقوقی موکل خود به کار خود بپردازد. همچنین، وی با داشتن تعهد و وظیفه‌شناسی بالا، تلاش می‌کند تا تمام توان خود را در به پیروزی رساندن پرونده در دادگاه بکار بگیرد.

وکیل زن با توجه به تخصص و تجربه‌ای که در زمینه دعاوی حقوقی دارد، می‌تواند به بهترین شکل ممکن در پرونده‌های حقوقی موکل خود به کار خود بپردازد. همچنین، او با توجه به تجربه و تخصص خود، قادر است بهترین راه حل‌های ممکن را برای موکل خود پیشنهاد دهد و او را در حل مشکلات خود همراهی کند.

در کل، انتخاب بهترین وکیل خانم در مشهد برای پرونده‌های حقوقی می‌تواند به شدت موثر باشد. وکیل خانم با تجربه و تخصص خود، می‌تواند به بهترین شکل ممکن در پرونده‌های حقوقی موکل خود به کار خود بپردازد و او را در راه به پیروزی با همراهی کند.

لیست وکلای خانم مشهد

لیست وکلای خانم مشهد
نام وکیل تخصص وکیل آدرس وکیل
وکیل خانم محمودی دعاوی کیفری مشهد – بلوار شفا
وکیل خانم یوسفی دعاوی خانواده مشهد – خیابان دانشگاه
وکیل خانم کشاورز دعاوی حقوقی مشهد – بلواراحمدآباد
وکیل خانم حسینی دعاوی طلاق مشهد – بلوار معلم
وکیل خانم باقرزاده دعاوی شرکت‌ها مشهد – بلوار مدرس
وکیل خانم محمدی دعاوی شهرداری مشهد – بلوار هاشمیه
وکیل خانم خسروی دعاوی خانواده مشهد – خیابان سناباد
وکیل خانم محبی دعاوی طلاق مشهد – بلوار وکیل آباد
وکیل خانم محمدی دعاوی مهریه مشهد –  خیابان راهنمایی

نکات مهم در انتخاب وکیل خانم در مشهد

لیست بهترین وکیل خانم در مشهد

انتخاب وکیل خانم در مشهد می‌تواند به دلیل مسائل قانونی مختلفی از جمله طلاق، امور خانوادگی و کیفری مورد نیاز باشد. در این موارد، انتخاب یک وکیل ماهر و با تجربه می‌تواند به شدت تاثیرگذار باشد.

یکی از نکات مهم در انتخاب وکیل پایه یک دادگستری خانم، داشتن مهارت‌های ارتباطی و اجتماعی قوی است. وکیل باید قادر باشد در مقابل قاضی و دادستان به طور مؤثر و قاطعانه از حقوق موکل خود دفاع کند. همچنین، وکیل مشهد باید قادر باشد با مشتری خود به خوبی ارتباط برقرار کند و به مشتری اطمینان بدهد که در مورد پرونده او بهترین تلاش را خواهد کرد.

مهارت داوری همچنین یکی از مهارت‌های مهم برای یک وکیل خانم موفق است. وکیل باید قادر باشد بهترین راه‌حل را برای مشتری خود پیدا کند و از مراجعه به دادگاه در صورت امکان خودداری کند. این مهارت به طور خاص در مواردی که مراجعه به دادگاه زمان‌بر و پرهزینه است بسیار مهم است.

داشتن قدرت تجزیه و تحلیل بالا همچنین یکی از ویژگی‌هایی است که باید در وکیل خانم مورد نظر تأکید شود. وکیل باید بتواند مسئله مطرح شده را به طور دقیق و جامع تجزیه و تحلیل کند و بهترین راه‌حل را پیشنهاد دهد.

سوابق کاری وکیل همچنین باید در نظر گرفته شود. بررسی سوابق کاری و نتایج پرونده‌های قبلی که وکیل بر عهده داشته است، می‌تواند به موکل در انتخاب بهترین وکیل زن خود کمک کند.

دیگر ویژگی‌هایی که در وکیل پایه یک دادگستری خانم  مورد نظر باید دیده شوند، شامل داشتن خلق و خوی خوب، فن بیان خوب، وقت‌شناسی، مسئولیت‌پذیری و صبر و تحمل بالا هستند. با توجه به سرسختی شغل وکالت، صبر و تحمل بالای وکیل برای پیگیری پرونده‌هایی که ممکن است طولانی مدت باشند، بسیار مهم است.

در کل، انتخاب وکیل خانم مناسب در مشهد می‌تواند به شدت تأثیرگذار باشد و به مشتری کمک کنزدیکی به حل مسائل قانونی خود بکند. بهتر است قبل از انتخاب وکیل، از نظرات و توصیه‌های دیگران استفاده کنید و با وکلایی که در لیست انتخابی شما هستند به صورت مشاوره رایگان ملاقات کنید تا بتوانید تصمیم درستی برای انتخاب وکیل خود بگیرید.

دلایل انتخاب وکیل زن

انتخاب وکیل خانم در مشهد برای مواردی از جمله طلاق، امور خانوادگی و کیفری مورد نیاز است. برای مثال، ممکن است خود شخص نیازمند وکیل زن باشد و با همجنس خود برای بیان مسائل راحت‌تر باشد و توضیحاتی را که لازم است درباره پرونده ارائه بدهد برای او آسان‌تر خواهد بود.

در مواردی که دعوای خانوادگی و طلاق وجود دارد، وکیل زن می‌تواند تحلیل بهتری از مسئله ارائه دهد. وکیل زن در کنار صداقت و درستکاری، تمرکز بیشتری بر روی پرونده خود دارد و از دقت بالایی در بررسی جزئیات پرونده برخوردار است.

همچنین، وکیل زن به عنوان یک فرد با تجربه در امور خانوادگی، می‌تواند بهترین راه‌حل‌هایی را برای موکل خود پیشنهاد دهد و به او کمک کند تا مشکلات خود را به طور کامل حل کند.

در مواردی که مراجعه‌کننده خانم باشد، انتخاب وکیل خوب خانم می‌تواند سبب شود که مشکلاتش را راحت‌تر با وکیلش در میان بگذارد و احساس راحت‌تری هم داشته باشد. به عنوان مثال، زمانی که خانم‌ها با مشکلات حقوقی مواجه می‌شوند، از لحاظ روحی دارای آسیب‌های بیشتری هستند و نیاز به کسی دارند که بتواند آنها را درک کند و در جهت حل مشکلشان به آنها کمک کند تا حقوقشان پایمال نشود.

به طور کلی، انتخاب وکیل خانم در مشهد برای مواردی که به طور خاص به مسائل خانوادگی و طلاق مرتبط هستند، می‌تواند یک انتخاب خوب و موثر باشد. وکیل خانم با تجربه و ماهر، می‌تواند به موکل خود در حل مشکلاتش کمک کند و او را در این مسیر همراهی کند.

شماره وکیل خانم در مشهد

شماره وکیل خانم در مشهد

با توجه به مهم بودن انتخاب بهترین وکیل خانم در مشهد برای پرونده‌های حقوقی، قبل از هر اقدامی لازم است که با گروه وکلای ما مشورت کنید و شماره وکیل خانم در مشهد را از آنها بگیرید.

گروه وکلا ما در مشهد با داشتن وکلا با تخصص و مهارت بالا در زمینه‌های مختلف حقوقی، می‌تواند به شما در انتخاب بهترین وکیل خانم در مشهد کمک کند. این گروه از وکلا با تجربه و تخصص بالا در زمینه‌های مختلف حقوقی برخوردار است و می‌تواند بهترین وکیل خانم متناسب با نیازهای شما را به شما معرفی کند.

با گرفتن شماره وکیل خانم در مشهد از گروه ما، می‌توانید با او تماس بگیرید و در مورد پرونده حقوقی خود با او مشورت کنید. وکیل دادگستری زن با توجه به تجربه و تخصص خود، می‌تواند به بهترین شکل ممکن در پرونده‌های حقوقی شما به کار خود بپردازد و به شما در راه به پیروزی کمک کند.

در کل، برای انتخاب بهترین وکیل خانم در مشهد، لازم است قبل از هر اقدامی با گروه ما مشورت کنید و شماره وکیل زن در مشهد را از آنها بگیرید تا بتوانید به بهترین شکل ممکن در پرونده‌های حقوقی خود به پیروزی برسید.

اگر به مشاوره حقوقی تلفنی فوری نیاز دارید بر روی "مشاوره با وکیل" کلیک نمایید.

مشاوره با وکیل

 

مشاوره حقوقی

+ پرسش: خودرویی خریدم که شماره شاسی نداره و فروشنده اعلام نکرده و تعویض پلاک نمیشه، فروشنده هم زیربار نمیره. خواستم این هست که خودرو را پس بدم و ضرر و زیانم رو بگیرم.


– پاسخ:  با مراجعه به دفاتر خدمات قضایی ابتدا اظهارنامه‌ای مبنی بر اعلام فسخ معامله به فروشنده ارسال کنید و بعد از آن دادخواست تایید فسخ و مطالبه ثمن و خسارت تاخیر تادیه مطرح نمایید.

+ پرسش: انباری در مشهد در سال 1403 به شخصی اجاره دادم که با یک قرارداد دستی بین هم نوشتیم و پول پیش هم نگرفتم. حالا تاریخ قرارداد تمام شده و ایشان تخلیه نمی‌کنه و جواب تلفن نمیده، فقط یک پیامک برام زده که یک مبلغی برات آخر هر ماه واریز می‌کنم، نه پول دارم و نه میام. چطور می‌تونم حکم تخلیه بگیرم؟


– پاسخ: چنانچه اجاره نامه دارای امضای دو شاهد باشد از طریق شورای حل اختلاف می توانید درخواست دستور تخلیه دهید. ولی در صورتی که اجاره نامه ای که به امضای دو شاهد نرسیده باشد تخلیه فوری را نمی توان مطرح نمود بلکه دادخواست صدور حکم تخلیه و اجرت المثل ایام تصرف پس از اتمام مدت اجاره مطرح شود.

+ پرسش: اگر بخواهیم به دستمزد و هزینه کارشناسی اعتراض کنیم، چگونه باید اقدام نماییم؟


– پاسخ: 0

+ پرسش: همسر خواهرم دوسال پیش به طور ناگهانی فوت شدند و فرزندی هم نداشتند. از سهم‌الارثشون یک ماشین و یک ملک نیم ساخته داشتند و یک خانه که داخلش سکونت داشتند. سند خانه هم به نام خواهرم شده بود قبل از فوت. ایشون کاسب بودند و در مغازه پدرشون کار می‌کردند و قبل از ازدواج گفته بودند که سه دانگ مغازه برای ایشون هست و بعد از فوت متوجه شدیم که صوری بوده و سند رسمی به نام نبوده و والدینش زیرش زدند و منکر شدند. از سال قبل متوجه شدیم که بدهی سنگین مالی داره و با طلبکار توافق کرده که اگر اجناس طلبکار و یا پولش رو پس نده، هروقت که طلبکار خواست به ازای هر روز تاخیر ده میلیون بپردازه. سال پیش خواهرم برای انحصار وراثت درخواست دادند و تقاضای مهریه کردند، مهریه ایشون ۱۱۰ سکه بود. دولت ماشین رو به مزایده گذاشت و به خواهرم واگذار کرد به ازای بخشی از مطالبات. اما طلبکار تقاضای توقیف اموال رو دادند و ماشین رو با وجود اینکه به اسم خواهرم بود ولی هنوز سندش نیومده بود توقیف کردند. حالا می‌خواستم بدونم امکان داره خونه رو ازشون بگیرند؟


– پاسخ: 0

+ پرسش: در یک پرونده کیفری، پدرم به جرم استفاده از سند مجعول محکوم شد. البته برادرم در همون پرونده به معاونت در جرم با پدرم محکوم شد. پدرم رد مال داره ولی برادرم فقط حبس. حالا شکات، دادخواست حقوقی به طرفیت پدر و برادرم برای تاخیر تادیه رد مال دادند. از آنجایی که پدرم در دادگاه گفت مسؤلیت با اون بوده و ایشون برادرم رو به شکات معرفی کرده و حساب بانکی برادرم رو به شکات داده و با توجه به همین‌ها برادرم معاونت گرفته و همه این موارد در رای هم اومده، آیا در دادگاه حقوقی ممکنه برادرم هم نسبت به تاخیر تادیه محکوم بشه؟


– پاسخ: 0

+ پرسش: من یک پرونده حقوقی در شورا به عنوان خواهان دارم، امروز یکی از آشناهای خوانده زنگ زد گفت ایشون یک شهر دیگه هستند، نمی‌تونن بیان. من پولی که بدهکاره رو میدم بعدا ازش می‌گیرم. من هم گفتم تا قبل فردا که جلسه رسیدگی هست واریز کنید تا رضایت بدم که هنوز واریز نکردند. الان اگر اون آقا که آشنای خوانده هست، فردا بیاد شورا من می‌تونم در حضور اعضای شورا یک تعهدنامه از ایشون بگیرم که ایشان بدهی خوانده رو تا فلان تاریخ پرداخت کنند و اعضای شورا به عنوان شاهد امضا کنند؟ آیا بعدا اگر نداد می‌تونم به استناد اون ازش شکایت حقوقی کنم؟


– پاسخ: 0

+ پرسش: آیا امکان شکایت دسته جمعی جهت وصول مطالبه تسویه حساب از شرکت وجود دارد؟ شرکت دو دفتری بوده. آیا در صورت شکایت دسته جمعی امکان ثابت کردن حقوق دریافتی وجود دارد؟


– پاسخ: 0

+ پرسش: بنده معامله رسمی یک ملک مسکونی با پدربزرگم در دفتر اسناد رسمی انجام دادم که فرزندانش برای ابطال معامله حکم حجر ایشان را گرفتند که بنده اطلاعی نداشتم. در شکایت بعد از فوت مرحوم باخبر شدم. بنده با اعتراض ثالث تاریخ حجر را به بعد از معامله اثبات کردم. رای بدوی و تجدیدنظر به نفع بنده صادر شد. متاسفانه دیوان رای را نقض کرد ولی به لطف خدا مجددا دادگاه تجدیدنظر رای اصراری صادر کرد. هم اکنون پرونده در دیوان است. سوال بنده این است، در دادگاه اول در دیوان بنده و پدرم خوانده بودیم ولی در دادگاه الان بنده و به دلیل فوت پدرم، برادرانم را خوانده نوشته‌اند. این به چه معناست؟


– پاسخ: 0

+ پرسش: بنده طلبی از شخصی دارم و ایشان از تاریخ مهر ۱۴۰2 که من طلب داشتم اقدام به انتقال اسناد به افراد مختلف کردن. آیا می‌تونم اسناد رو برگشت بزنم؟ راهش چی هست؟ از چه ماده واحده یا راهی وارد بشم؟


– پاسخ: 0

+ پرسش: با علم به عدم مالکیت صاحب سند که به صورت غیابی و مجهول‌المکان صادر شده، بعد از سند انتقال اجرایی اقدام به تفویض وکالت به شخص دیگری (مسول نمایشگاه) و تفویض وکالت به موکل دوم و متصرف فعلی و به فروش رفته است که متصرف در دعوای اثبات مالکیت و الزام به تنظیم سند به وکالت تفویضی معارض استنادی نکرده است. آیا امکان طرح شکایت کیفری یا حقوقی در خصوص سند وکالت معارض می‌باشد؟ با توجه به دعوای اعلام بطلان مبایعه‌نامه عادی ارائه شده خواندگان در تجدیدنظر به سند معارض رسیدگی می‌کنند؟


– پاسخ: 0

+ پرسش: احتراما پسر بچه ۵ ساله‌ای در یک برنامه پیکنیک هر دو دختر ۴ ساله بنده را از ناحیه صورت زخمی کرده است. کودک اول را با چنگ و کودک دوم رو مقابل شاهدان با گاز گرفتن از گونه که جراحت زیادی داشت و هنوز درگیر بهبود هستیم. پس از رساندن کودکمان به بیمارستان پدر و مادر پسر بچه ادعا کردند که فرزندشان تحت درمان روانپزشکی است اما به هیچ عنوان حتی پس از جرح کودک اول اطلاع رسانی نکردند. حال سوال اینجانب در خصوص راهنمایی پیرو شکایت از والدین کودک است. در این اتفاق شاهدانی حضور داشته و بیمارستان و پزشک و عکس نیز موجود است. هنوز هم جای زخم بر روی صورت دختر ما قابل مشاهده است.


– پاسخ: 0

+ پرسش: سفته‌ای به تاریخ سررسید ۱۵ بهمن ۱۴۰۲ بود و یکی هم پشتش نوشته من ضامن مبلغ سفته هستم و بعد از اون هم یکی دیگه پشت سفته رو امضا کرده برای انتقال و زیر امضاش تاریخ ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ رو زده. مسؤلیت نفر اول که قید کرده من ضامنم ربطی به واخواست و تاریخ سفته داره یا در هر صورت محکوم به ضمانت پرداخته؟ با توجه به تاریخ روی سفته و تاریخی که نفر آخر قید کرده که تقریبا یکسال اختلاف دارن و گفتن واخواست فقط ده روز از تاریخ سررسیده برای مسؤلیت ظهرنویس، میشه به استناد تاریخ نفر آخر که پشت سفته زده واخواست زد یا من از همون دو نفر متعهد و ضامن شکایت کنم و الکی دنبال واخواست نرم؟


– پاسخ: 0

منبع
احسان حسینی

اگر به مشاوره حقوقی تلفنی فوری نیاز دارید بر روی "مشاوره با وکیل" کلیک نمایید.

مشاوره با وکیل

37 دیدگاه

 1. سلام خانومم ۲ساله منو ترک کرده جهیزیه هم جمع کرده رفته مهریه را اجرا گذاشته ویک چهارم حقوقم و کلیه مزایای مرا گرفته، بعد درخواست تمکین دادم اومد که باهم بریم زندگی کنیم مادرش را با خودش اورده بود وبحثمان شد ومن عصبی شدم ویه چک بهش زدم همین خدا شاهده، بعد خودشو انداخت رو زمین و زنگ زدن امبولانس و در راه خودش را چنگ زده بود و چند جای دیگش را اسیب زده بود و بعد به پزشکی قانونی رفت و شکایت کرد و شهادت دروغ هم خورد و دست رو قران گذاشت که من زدمش و این کبودی‌ها را من ایجاد کردم، حکم دادگاه امد و من محکوم به پرداخت دیه شدم ولی اعتراض زدم چون من هم شاهد دارم که اورا نزدم، حالا من مشکلی با نفقه ندارم هر چقدر تعیین کنند میدهم فقط می ترسم بگه امنیت جانی ندارم و حق طلاق را بگیرد چکار باید کنم؟

  1. باسلام و احترام
   موردی که شما می فرمایید طلاق از طرف زوجه با اثبات عسر و حرج می شود . که صرف یکبار ضرب و شتم این امر ممکن نیست. اما اقدام شما در اعتراض به حکم دادگاه کیفری باید موثر باشد تا بتوانید بهتر در دعوی طلاق از خود دفاع کنید.

 2. سلام همسرم مهریه اش را به اجرا گذاشته است و تعدادی از حساب های بانکی من مسدود شده است. در نامه دفترخانه به بانک ها فقط اسامی همین تعداد بانک قید شده بود. حال سوال من این هست که آیا اگر من الان حسابی در بانکی که قبلا حساب نداشته ام باز کنم هم مشمول این مسدودی خواهد شد؟ یا صرفا همان تعداد بانک اعلامی مسدود شده اند؟

  1. باسلام و احترام
   ملاک همان حساب هایی است که مسدود شده . ولی در صورت استعلام مجدد امکان مسدودی حساب جدید وجود دارد.

 3. با سلام دوسال است که خانمم منزل راترک کرده ومهریه خود را اجرا گذاشته و یک چهارم حقوقم وتمام مزایای مرا دریافت می‌کند بنده دادخواست تمکین دادم و قرار شد بیاید و باهم زندگی کنیم ولی با مادرش امد وبحثمان شد و من یک سیلی بهش زدم و خودشو انداخت زمین و مامانش زنگ زد به اورژانس ورفتن بیمارستان ودر راه خودزنی کرده بود و شکایت کردند و پزشکی قانونی رفت و من محکوم به پرداخت دیه شدم البته در دادگاه قسم دروغ خورد و دست رو قران گذاشت که من این ضرب وجرح را انجام دادم. بعد از امدن رای بدوی این شکایت، دادگاه تمکین ما بود قاضی گفتن میری با همسرت زندگی کنی گفت دوست دارم برم ولی امنیت جانی ندارم و رای آن دادگاه کیفری را نشان قاضی داد. ایا با این اتفاقات و اظهارات خانمم باعث میشه که هم باهام زندگی نکنه وتمکین نکنه هم نفقه بهش تعلق بگیره؟ اگر اینطور باشه میتونم درخواست ازدواج مجدد بدم یا نه دادگاه این اجازه را بهم نمی‌ده؟

  1. باسلام و احترام
   در صورت عدم تمکین زوجه و اثبات نشوز امکان ازدواج مجدد وجود دارد

 4. باسلام. زوجه ملک زوج را به دلیل مهریه توقیف کرده است. مقداری از ملک به رهن بانک است. آیا اگر در مزایده ملک خریداری پیدا نشد و ملک واگذار به زوجه شد.زوجه میتواند سند ملک دیگری را به جای مقدار بدهی بانک به بانک تحویل دهد و اقساط بانک را زوجه بپردازد؟ ایا باید بدهی بانک تسویه کامل شود؟

 5. سلام من خانم مهریه رو گذاشته اجرا از اداره‌ی ثبت اسناد. من هیچ مالی نداشتم به جز تاکسی. ایشان حکم توقیف رو از اداره‌ی ثبت خواستن و تاکسی توقیف شد. با اعتراضی که بنده زدم تاکسی رو در ردیف مستثنیات دین اعلام کرد که بعداز چند روز جوابش اومد که رییس اداره‌ی ثبت دستور آزادیش رو داده ولی به رای اداره‌ی ثبت اعتراض زده تا پرونده بره هیات نظارت سوالی که دارم این هستش که من میتونم از دست خانم شکایت کنم که وسیله‌ی کار رو توقیف کرده؟ الان ادعای نفقه کرده من کارمم همین تاکسی هستش چطوری میشه هم وسیله‌ی کارت رو توقیف کنه و هم نفقه یا مهریه بدم به ایشون؟ چیزی که مطرح هستش با توقیف تاکسی بنده در عسر و حرج قرار گرفتم با یه بچه در نهایت جواب هیات نظارت استان هم میاد که تاکسی باید رفع توقیف بشه اما گفتن دو ماه طول میکشه که جوابش بیاد آیا میتونم دادخواست بدم و شکایت کنم اذش که این روزایی که ماشین رو توقیف کرده خسارت بگیرم اذش؟

  1. باسلام
   امکان شکایت وجود ندارد و شما فقط می توانید اعتراض کنید بابت مستثنیات دین بودن ماشین و یا با همسر خود به توافق برسید . و در نهایت موارد انجام شده توسط همسر شما کاملا قانونی بوده است.

 6. با سلام، من برای شخصی مبلغی رو کارت به کارت کردم و اون زمان اون شخص در شهرستان خودم بود. زمانی که پولم رو خواستم نداد، رفتم دفتر خدمات قضایی آدرس ثناش یک استان دیگه‌ست. آیا با توجه به اینکه اون زمان ایشون این شهرستان بودن، راهکاری وجود داره من دادخواست بدم که همینجا رسیدگی کنند؟

  1. سلام
   دادگاه صالح به رسیدگی، دادگاه شهر محل اقامت خوانده است. مگر اینکه قراردادی بین شما جهت پرداخت و بازپرداخت این وجه وجود داشته باشد.

 7. سلام، بنده از مدیر بنگاه مبلغی را از ۱۴۰۲/6 طلب دارم که شکایت خیانت در امانت کردم و ریاست شعبه مختومه اعلام کرد و بیان کرد که مطالبه وجه کنم. طی چندین بار مکالمه با مدیر بنگاه پیشنهاد داد که رضایت بده من واریز می‌کنم و بعد از آن 5 میلیون واریز کرد به صورت متوالی و دیگر انجام نداد. آیا می‌توانم مطالبه وجه کنم و اگر امکان داشته باشد می‌توان درخواست خسارت و هزینه رفت و آمد از تهران به آن شهرستان را درخواست نمایم؟

  1. سلام
   ابتدا یک اظهارنامه به ایشان ارسال کنید و در صورت عدم اقدام به پرداخت، دادخواست مطالبه وجه به انضمام خسارات دادرسی به طرفیت وی مطرح نمایید.

 8. سلام، بنده سرباز هستم. برای اوقات بیکاری خودم یک فلش با سه عدد فیلم یک فیلم خارجی دوبله و سانسور شده بدون محتویات و دو فیلم ایرانی مجاز به پادگان بردم و با دوستانم در تلویزیون نگاه کردیم که افسر نگهبان فلش رو گرفت ازم. ناگفته نماند که فلش برای پخش ماشین بوده و داخلش تقریبا ۶۰۰ آهنگ بوده. مجازات بنده چی هست؟

  1. سلام
   قانونا اعمال شما جرم نیست ولی احتمالا تخلف انضباطی نظامی در داخل منطقه نظامی باشد

 9. سلام، می‌خواستم بدونم آیا خوانندگی زن و ضبط موزیک ویدئو در کشوری به جز ایران، باعث میشه اگر خانم به ایران برگرده براش مشکل درست بشه؟

 10. “اعلام سازش به مرجع صلاحیت‌دار صادر شد” به چه معناست؟

 11. من قیم پدر هستم. ایشان بدون اطلاع من و دادگاه عقد کرده و حالا زوجه می‌خواد مال و اموالش رو بالا بکشه و مارو خونه راه نمیده.

 12. در روند پروندم نوشته نسبت به شکایت آقای م علیه آقای ح مبنی بر ضرب‌وجرح عمدی دادنامه با شماره …. درتاریخ …. حکم اعلامی صادر شد. منظورش چیست؟

 13. انحلال شرکت در مرحله جلسه دادرسی چه تاثیری در روند دادرسی دارد و چه وضعیتی برای وکیل پرونده به وجود می‌آورد؟

 14. سلام وقت بخیر خدمت وکلای عزیز می‌خواستم بدونم آیا جرثقیل کارگاهی با برگه سبز می‌تونه داخل شهر تردد داشته باشه یا نه؟

 15. سلام از خانم وکیل سوال داشتم که مامور راهنمایی رانندگی حق داره به عنوان مسافر سوار بشه پلاک ماشین رو استعلام بگیره و ماشین رو بخوابونه؟

 16. سلام بنده تغییر نام داشتم و هنوز شناسنامه جدیدم صادر نشده. یکی از آشناها در ثبت احوال بهم گفته میتونه کاری کنه در صفحه آخر شناسنامه جدید ذکر نشه که اسم تغییر یافته. می‌خواستم بدونم اگر همچین کاری کنم برام مشکلی پیش نمیاد؟ چون باید مدارک تحصیلی و … رو عوض کنم.

 17. سلام خدمت وکیل عزیز، من دیروز یک کشنده تعویض پلاک کردم که در توضیحات برگ سبز نوشته شماره اتاق فلان خط تیره موتور تعویض و حک مکانیزه و تایید راهور. منظور از شماره اتاق در توضیحات برگ سبز چیست؟ یعنی اتاق هم تعویض می‌باشد؟ مگر اتاق تعویض هم در توضیحات به صورت اتاق تعویض قانونی نوشته نمیشه یا فقط شماره اتاق نوشته میشه و منظور همان اتاق تعویض می‌باشد؟

 18. سلام خدمت خانم وکیل ، بنده پسری هستم که علاقه شدیدی به پوشیدن شلوار گلدار (البته با دوخت کاملا رسمی با جنس کتان نخ) یا همون چیت گلدار با گل‌های ریز، دارم و فقط در پارک و یا فضای سبز می‌پوشم. خانمم میگه ممکنه با این لباس بازداشتت کنند. می‌خوام بدونم که آیا جرمه یا نه؟ و اینکه پلیس میتونه بهم گیر بده یا نه؟

 19. سلام فرق قیمومت با کفالت چیست؟ آیا اگر مادربزرگ، قیم نوه خود که دختر بچه صغیر و یتیم هست بشه؟ پس از مرگ مادربزرگ، نوه می‌تونه از مستمری مادربزرگش استفاده کنه؟

 20. سلام آیا فیلم یا عکس‌برداری از چهره مردم در اماکن عمومی بدون اجازه گرفتن از آن‌ها جرم محسوب می‌شود؟

 21. سلام ماشین من احتیاج به صافکاری جزئی داشت. رفتم نقاش گفتش با ۵میلیون درست میشه و رفتم صافکاری، ماشین من رو انقدر سنگ گرفته که دوباره رفتم پیش نقاش گفتش چرا اینطوری کرده! گفت هزینه بیشتر از ۱۵ تا ۲۰ میلیون میشه. کمکم کنید چطور اقدام کنم؟

 22. سلام بنده الان نزدیک به ۶ سال هست با آقایی نامزد هستم. ایشون طی این چند ساله نتونسته یک مراسم بگیره، خیلی آقای بی‌خیالی هستن و اصلا به اطرافیانش اهمیت نمیده، به من که نامزدش هستم اصلا ارزش قائل نیست. به حرف‌هام اهمیت نمیده، هر چی هم که میشه فوری به مادرشون انتقال میدن. من در یک شهرم، ایشون هم در شهر دیگر. الان موندم چکار کنم؟ اصلا به فکر زندگی نیستن، اولویتش فقط مادرش هست.

 23. سلام، می‌خوام یک موتور بخرم اما فروشنده میگه فروشنامه قبلی و فروشنامه جدید رو به من میده. می‌خواستم بدونم می‌تونم موتور رو سند بزنم؟ در ضمن موتور پلاک ملی هست و گفته میتونم پلاک رو به نام خودم تعویض کنم.

 24. سلام
  آیا بر ترید در فارکس مالیات تعلق می‌گیرد؟ اگر بله، این مالیات چگونه است؟

 25. واخواهی از دادنامه‌های دادگاه بدوی کیفری چه شرایطی دارد؟

 26. سلام، من می‌خوام یک محصولی تولید کنم و می‌خوام روی جعبه اسم یک برندی رو بنویسم که نمی‌دونم کسی ازش استفاده کرده یا نه! اگر این اسم در سایت علام تجاری ثبت اسناد نباشه، مشکلی نداره بنویسم؟ اگر ۲ واژه اول ثبت شده باشد و من واژه سومی به آن اضافه کنم، آیا باز هم مشکل دارد؟

 27. سلام در جرایم قابل گذشت زیر صد میلیون تومن، اگر مجرم از جنبه خصوصی محکوم به زندان بشه، از جنبه عمومی هم محکوم به زندان دیگری میشه توسط دادستان و دادسرا، یعنی به دو زندان در مورد یک جرم محکوم میشه؟ در جرم زیر صد میلیون تومن اگر شاکی از جنبه خصوصی رضایت بده، دادستان می‌تونه از جنبه عمومی متهم رو به زندان محکوم کنه بابت همون جرم؟ اگر می‌تونه به اندازه زندان خود جرم یا کمتر می‌تونه محکوم کنه؟

 28. سلام در قرارداد وکالتی که وکیل بنده به دادگاه ارائه داده بودند در قسمت مبلغ قرارداد، ۵ میلیون تومان ذکر شده، حال که حکم بدوی آمده درج شده که مطابق تسبیب، خوانده به خسارت دادرسی از جمله حق‌الوکاله نیز محکوم شده است البته بر طبق تعرفه، این عبارت یعنی باید ۵ میلیون بپردازد یا تعرفه چیز دیگری می‌گوید؟ در دادخواست نیز هزینه‌ای به این شکل که درصدی از خواسته است، پرداخت گشته، آیا حق‌الوکاله کامل قابل اخذ است یا فقط همین ۵ میلیون تومان یا نحوه محاسبه طور دیگری است؟ در واقعیت قرارداد اصلی بنده و وکیل (در ثنا درج نشده)، مبلغ ۸۰ میلیون تومان بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا