وکیل مشهد

وکیل در گلبهار مشهد

در صورتی که در شهر گلبهار مشهد هستید و یا اینکه پرونده حقوقی شما در این شهر می‌باشد بهترین راه این است که از بهترین وکیل گلبهار در پرونده خود استفاده نمایید. برای درخواست مشاوره تلفنی یا حضوری با وکیل، بر روی لینک زیر کلیک فرمایید.

اگر به مشاوره حقوقی تلفنی فوری نیاز دارید بر روی "مشاوره با وکیل" کلیک نمایید.

مشاوره با وکیل

ویژگی‌های بهترین وکیل در گلبهار

وکلای شهر گلبهار، مانند دیگر وکلای سایر شهرها، به عنوان حقوقدانانی هستند که به مردم در حل و فصل مسائل قانونی کمک می‌کنند. در اینجا چند ویژگی اصلی بهترین وکیل در گلبهار را بررسی می‌کنیم:

1. تخصص و تجربه: وکیل در گلبهار معمولاً دارای تخصص و تجربه قوی در زمینه‌های حقوقی مختلف هستند. آن‌ها با قوانین و مقررات مربوط به جرم و جنایت، خانواده، املاک و مستغلات، تجارت و سایر زمینه‌های حقوقی آشنایی دارند.

2. نشانه‌های حرفه‌ای: وکیل حرفه‌ای در گلبهار معمولاً عضویت در کانون وکلای شهر داشته و به اصول و مبانی حقوقی پایبند هستند. آن‌ها در ارائه خدمات حقوقی خود از اخلاقیات حرفه‌ای رعایت می‌کنند و از محرمانگی و محرمانه بودن اطلاعات موکلان خود پشتیبانی می‌کنند.

3. مشاوره حقوقی: وکیل در گلبهار به مردم کمک می‌کنند تا درباره حقوق و وظایف خود آگاهی داشته باشند و در مواردی که نیاز به راهنمایی قانونی دارند، مشاوره حقوقی ارائه می‌دهند. آن‌ها به مردم در انتخاب راه‌های قانونی، تدوین سند‌ها و مدارک قانونی و حل و فصل اختلافات کمک می‌کنند.

4. نمایندگی در دادگاه: وکیل در گلبهار می‌تواند به مردم در مواردی که نیاز به نمایندگی در دادگاه دارند، کمک کنند. آن‌ها اطلاعات لازم را درباره قوانین و مقررات مربوطه جمع آوری می‌کنند و موکلان خود را در دادگاه نمایندگی می‌کنند.

اگر نیاز به خدمات حقوقی در شهر گلبهار دارید، توصیه می‌شود با مجموعه ما تماس بگیرید تا درباره مسائل حقوقی خود با ما صحبت کنید.

 

وکیل کیفری در گلبهار

وکیل کیفری در گلبهار فردی است که تخصص و تجربه خود را در زمینه موضوعات کیفری پیدا کرده است. او به دلیل انتخاب شخصی یا دریافت تحصیلات جزایی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری، توانسته است مهارت‌ها و تخصص لازم برای رسیدگی به پرونده‌های کیفری را به دست آورد. به علت تجربه‌های موفق در این زمینه، او قادر است بهتر از سایر وکلا که در زمینه‌های دیگر فعالیت می‌کنند، در دفاع یا طرح دعوا در پرونده‌های کیفری عمل کند.

هزینه وکیل کیفری معمولاً مورد سؤال برخی از افرادی است که با مسائل کیفری روبرو شده‌اند و قصد دارند وکیل دادگستری را به عنوان وکیل خود انتخاب کنند. درباره هزینه وکیل کیفری، لازم به ذکر است که در صورت توافق بین طرفین پرونده، مبلغی مشخص برای هزینه وکالت تعیین نشده است و وکیل و موکل می‌توانند در این زمینه توافق کنند. اما در صورت عدم توافق، هزینه وکلای کیفری و سایر زمینه‌های حقوقی، خانواده و غیره، بر اساس آیین‌نامه تعرفه مصوب سالانه قوه قضاییه تعیین می‌شود.

اگر نیاز به خدمات حقوقی در شهر گلبهار دارید، توصیه می‌شود با مجموعه ما تماس بگیرید و در مورد مشکلات حقوقی خود با وکیل مشورت کنید.

 

وکیل خانم در گلبهار

وکلای خانم، می‌توانند به عنوان مشاور حقوقی فعالیت کنند و در پرونده‌های قضایی به شما کمک کنند. آن‌ها با داشتن علم و دانش کافی در زمینه وکالت و دعاوی مختلف، به خوبی می‌توانند جزئیات پرونده‌ها را بررسی کرده و رضایت موکلین خود را جلب کنند.

وجود بهترین وکیل خانم در گلبهار در امور حقوقی و کیفری دارای مزایایی است که می‌تواند برای موکلان خانم مفید باشد. وکیل خانم می‌تواند شرایط و مسائل موکل خود را بهتر درک کند و با ارتباط برقرار کردن با موکل خانم، رازهای آن‌ها را بفهمد و بهترین راه‌حل‌ها را برای حل مشکلات پرونده پیشنهاد دهد. همچنین، دقت بالای وکلای خانم و توجه آن‌ها به جزئیات، می‌تواند در ارائه مشاوره حقوقی و رسیدگی به پرونده‌ها تأثیرگذار باشد.

موکلان خانم و یا آقا ممکن است دلایل مختلفی داشته باشند تا در پرونده‌های قضایی از خدمات یک وکیل خانم استفاده کنند. اما برای انتخاب بهترین وکیل زن در گلبهار، توصیه می‌شود که به دنبال وکیلی با پروانه وکالت از یکی از مراکز کانون وکلای دادگستری یا مرکز وکلای قوه قضایی باشید. این اطلاعات می‌توانند به شما کمک کنند تا وکیل مناسبی را برای نیازهای خاصتان پیدا کنید.

لازم به ذکر است که وکلا در کنار امور وکالتی، از طریق مشاوره نیز به افرادی زیادی کمک می‌کنند. بنابراین، اگر نیاز به مشاوره حقوقی دارید، می‌توانید با ما تماس بگیرید و در مورد مشکلات حقوقی خود با وکیل مشورت کنید.

 

وکیل خانواده گلبهار

وکیل خانواده در گلبهار فردی است که در حوزه دعاوی خانوادگی تخصص دارد. دعاوی خانوادگی به دعاویی اطلاق می‌شود که به روابط خانوادگی و فردی میان اشخاص حقیقی مربوط می‌شود. در مقابل دعاوی کیفری که مرتبط با جرایم و مجازات‌ها است و دعاوی مربوط به اموال و مالکیت، دعاوی خانوادگی به روابط خانوادگی و شخصی میان افراد مرتبط است که عمدتاً ناشی از وضعیت شخصی آن‌ها است که وکیل خانواده می‌تواند به آن ها رسیدگی کند.

دعاوی خانوادگی در صلاحیت دادگاه خانواده قرار دارند و شامل موارد زیر می‌شوند:

1. نامزدی و خسارات ناشی از برهم‌زدن آن
2. نکاح دائم، موقت و اذن در نکاح
3. شروط ضمن عقد نکاح
4. ازدواج مجدد
5. جهیزیه
6. مهریه
7. نفقه زوجه و اجرت المثل ایام زوجیت
8. تمکین و نشوز
9. طلاق، رجوع از طلاق، فسخ و انفساخ نکاح، بذل مدت و انقضای آن
10. حضانت و ملاقات طفل
11. نسب
12. رشد، حجر و رفع آن
13. ولایت قهری، قیمومت، امور مربوط به ناظر و امین اموال محجوران و وصایت در امور مربوط به آنان
14. نفقه اقارب
15. امور راجع به غایب مفقود الاثر
16. سرپرستی کودکان بی‌سرپرست
17. اهدای جنین و تغییر جنسیت

 

[وکیل مرتبط: وکیل طلاق ]

مشاوره حقوقی با وکیل در گلبهار مشهد

بهترین وکیل در گلبهار که وکیل مشهد نیز هست، می‌تواند در مواردی که نیاز به مشاوره حقوقی دارید، به شما کمک کند. مشاوره حقوقی یکی از خدمات اساسی وکلاست و تیم وکلای ما با تجربه و دانش قانونی خود می‌توانند در راهنمایی شما در امور قانونی کمک کنند. وکیل گلبهار مشهد می‌تواند در زمینه‌های مختلف مشاوره حقوقی ارائه دهد، مانند:

1. مشاوره در زمینه حقوق خانواده: این شامل مسائلی مانند طلاق، نفقه، حضانت، مراقبت از کودکان و سایر مسائل خانوادگی است.

2. مشاوره در زمینه حقوق ملکی و املاک: وکیل می‌تواند در مواردی مانند خرید، فروش، اجاره، رهن و امور مربوط به املاک به شما کمک کند.

3. مشاوره در زمینه حقوق کیفری: اگر با اتهام جرمی مواجه هستید یا نیاز به دفاع در دادگاه دارید، وکیل می‌تواند به شما مشاوره دهد.

4. مشاوره در زمینه حقوق بازرگانی و قراردادها: در مواردی مانند تدوین و بررسی قراردادها، حقوق شرکا و سایر مسائل تجاری، وکلا می‌توانند به شما کمک کنند.

اگر به مشاوره حقوقی تلفنی فوری نیاز دارید بر روی "مشاوره با وکیل" کلیک نمایید.

مشاوره با وکیل

 

مشاوره حقوقی

+ پرسش: ۱5 سال پیش پدرم را یک مجنون کشته و الان در تیمارستان تبریز هست. خودمان در تهران هستیم. امکانش هست پرونده را انتقالی بگیرم به تهران؟ اگر میشه چطور امکانش هست؟


– پاسخ: 0

+ پرسش: در رابطه با پرونده من دادگاه گفت موضوع رو به کارشناس ارجاع میده و چون من شاکی هستم باید هزینه رو بپردازم. از قسمت روند کار پرونده نگاه کردم نوشته قرار کارشناسی صادر شد و اسم کارشناس و هزینه کارشناس هم نوشته شده ولی هیچ ابلاغیه‌ای برای من تا امروز که چهار روز میشه نیومده که بتونم با شناسه واریز بپردازم.


– پاسخ: 0

+ پرسش: ببخشید من مغازه دارم یکی از همشهری‌هام اومد وسیله برقی ازم قرض گرفته ولی چندین بار زنگ می‌زنم نمیاره، حالا می‌خوام ازش شکایت کنم. مغازم دوربین داره، می‌تونم ازش شکایت کنم؟ چه شکایتی باید کنم؟


– پاسخ: 0

+ پرسش:  ۴ سالی است که برای رسیدن به نتیجه، با ایراد عدم صلاحیت از طرف دادگاه و مرکز داوری تعاون روبرو می‌شویم و متاسفانه مشخص نیست چه مرجعی پاسخگو است. ابطال مصوبات هیات مدیره و مجامع عمومی عادی و فوق‌العاده به ترتیب با موضوع افزایش سرمایه و اخراج عضو، مشخصا در صلاحیت چه مرجعی است؟ با توجه به بند ۱۴ ماده ۵۷ قانون بخش تعاون، آیا این دعاوی ابتدا باید در مرکز داوری اتاق تعاون مطرح شود یا مستقیما می‌توان به دادگاه مراجعه نمود؟


– پاسخ: 0

+ پرسش: در مورد شرکت‌های قانونی که در زمینه پست کالا کار می‌کنند، آیا قانونی داریم در خصوص اینکه شرکت موظف است پس از تحویل کالا به صاحب آن، از مشتری رسید دریافت کند؟ اگر مشتری ابراز نماید که کالا را تحویل نگرفته و شرکت نتوانست رسیدی بابت تحویل کالا به مشتری ارائه کند محکوم می‌گردد؟ (با فرض اینکه دلایل همین‌ها باشد).


– پاسخ: 0

+ پرسش: چون محل اختفای محکوم‌علیه مشخص نیست، آیا می‌توان از اجرای احکام مدنی درخواست حکم جلب سیار در سراسر کشور را دریافت کرد که در هر شهری مشاهده شد جلب گردد؟


– پاسخ: 0

+ پرسش: شکایتی در دادگاه انجام داده‌ام و پرونده به شعبه ارجاع گردیده، اما به جای دادن نوبت رسیدگی وقت نظارت برای یک ماه دیگر تعیین کرده‌اند. مگر نباید شعبه در وهله اول نوبت رسیدگی تعیین نماید؟ چرا پرونده به این صورت پیش رفته است؟! باید چکار کرد؟


– پاسخ: 0

+ پرسش: بنده به مدت ۱ ماه مشغول به کار بودم. کارفرما قرارداد سیستمی نبستند و بیمه رد نکرد. از بنده سفته ۵۰۰ میلیونی بابت ضمانت کار گرفتن و الان ۱ ماه هست اومدم بیرون ولی سفته رو تحویل نمیدن و میگن بدهی داری، در صورتی که اینجوری نیست و من رو تهدید به شکایت از طریق دادگاه می‌کنند.


– پاسخ: 0

+ پرسش: ماشین من را برای چک برگشتی توقیف کردند. الان برای ترخیص ماشین فقط پرداخت به اجرای احکام کافی است یا باید رضایت شاکی رو هم بگیرم؟ چه مدارکی برای ترخیص باید همراه داشته باشم؟


– پاسخ: 0

+ پرسش: آیا برای فک رهن سند خانه از بانک مسکن باید مالیات پرداخت شود؟ اقساط من تمام شده و در حال حاضر می‌خواهم سند را از رهن بانک خارج نمایم.


– پاسخ: 0

+ پرسش: شخصی سلاح ما را برداشته و به دروغ سلاح را فاقد سابقه جواز معرفی کرده و از سپاه مجوز گرفته. دعاوی اثبات مالکیت و استرداد مال منقول و ابطال پروانه میخوام مطرح کنم. جهت ابطال پروانه‌های حمل و مجوز شکار سلاح به غیر از خودش و سپاه، آیا باید خواسته ابطال پروانه باشه یا الزام سپاه به ابطال پروانه؟ حفاظت محیط زیست و فراجا را هم خوانده قرار بدم؟ چرا که پروانه شکار حفاظت رو محیط زیست صادر می‌کنه و مجوز حمل هم از سال ۱۴۰۲ فقط فراجا صادر و باطل میکنه. میشه جای خوانده قراردادن سپاه و فراجا، ستاد مشترک نیروهای مسلح رو خوانده قرار بدم؟


– پاسخ: 0

+ پرسش:  آیا همسرم اجازه دارد وقتی در منزل نیست درب را روی من قفل کند و شب که به منزل می‌آید درب‌ها را باز کند؟ من باید قانونا چه اقدامی کنم؟


– پاسخ: 0

 

 

اگر به مشاوره حقوقی تلفنی فوری نیاز دارید بر روی "مشاوره با وکیل" کلیک نمایید.

مشاوره با وکیل

16 دیدگاه

 1. سلام، ببخشید برای بنده ابلاغ اجرائیه اومده، خواستم بپرسم چه باید بکنم؟ اگر ظرف مدت ده روز اقدامی انجام ندهم می‌تواند حکم جلب بگیرد؟

  1. سلام
   اگر ظرف مدت ۱۰ روز از ابلاغ اجراییه، محکوم علیه راسا اقدام به اجرای حکم ننماید.

 2. با سلام ، متاسفانه شورای حل اختلاف شهرمون فقط یک شعبه‌ش رای را خیلی دیر صادر می‌کند ولی شعبات همان ساختمان شورا ظرف یک یا دو هفته بعد از جلسه رای صادر می‌نمایند. فقط این شعبه هست که خیلی برای رای اذیت می‌کنند. متاسفانه از زمان جلسه رسیدگیمون دو ماه می‌گذره و هنوز رای صادر نشده. حتی کارشناسی یا چیزی هم نداشتیم که طول بکشه. بنده باید چیکار کنم؟

  1. سلام
   از طریق ریاست شورای حل اختلاف پیگیری بفرمایید

 3. با سلام فردی به همراه راننده در تصادفی فوت شده ولی تا به حال به‌ دلیل عدم آگاهی خانواده متوفی برای دریافت دیه اقدام نشده. آیا امکان درخواست دریافت دیه بعد از گذشت حدود ۳ دهه وجود داره؟ و اینکه قابل پرداخت می‌باشد؟

  1. سلام
   چون امکان اثبات وجود ندارد طرح آن بی نتیجه است پس با توجه به گذشت مدت زمانی این چنین مدید، بسیار بعید است طرح شکایت به نتیجه ای برسد.

 4. سلام من از چند سال پیش دست خطی از شخصی دارم که باید مبلغی رو به من می‌داد اما فراری بود و من هم اقدامی نکردم. حالا که طرف رو پیدا کردم، دادگاه معادل همون سال پول از طرف گرفت و خسارت تاخیر اعمال نکرد. آیا این کار ممکنه؟

 5. در همسایگی خانه من یک آشپزخانه تاسیس شده و اقدام به نصب فن هواکش قوی و پر سروصدا در بالای پشت‌بام ساختمان مغازه‌اش کرده که مزاحم ما هست. به کدوم دادگاه کیفری یا حقوقی یا حل اختلاف یا جای دیگر بهتره شکایت کنم؟

 6. حدود ۲ سال پیش مقداری لوازم منزل برای برادرم تهیه کردم (فرش، مبل، کولر و…) مجموع مبلغش الان بالای صد میلیون تومن هست که مبلغ رو پرداخت نکرده و الان میگه پرداخت نمی‌کنم. واریزی‌ها، چک‌های پاس شده و بعضی از فاکتورها موجودن. چطور ملزم کنم پولم رو پرداخت کنه؟ چطور ثابت کنم؟ برای همه وسایل فاکتور ندارم ولی پول از حساب من پرداخت شده. آیا به نرخ روز می‌تونم بگیرم؟

 7. سلام می‌خواستم بپرسم موتوری هست در گلبهار که بشه بدون گواهینامه سوار شد؟ من بدون گواهینامه سوار یک موتور بی‌کلاچ میشم، اگر بگیرنم حکمش چیه؟

 8. همسایه‌ای داریم که در حال نصب دکل مخابراتی در منزل خود در یک کوچه ۸ متری بن‌بست و با منازل مسکونی بالای ۴۰ سال ساخت است. همسایگان شکایت دارند. از چه طریقی می‌توان از نصب دکل جلوگیری به عمل آورد.

 9. شخصی به من قول داده است که در ازای دریافت ۴۰۰ میلیون برایم مجوز گلخانه بگیرد. نصف پول را ابتدای کار به او‌ پرداخت کردم و مقرر شد ۲۰۰ میلیون دیگر را بعد از اخذ مجوز به او بدهم. با گذشت حدود یکسال، این شخص اقدامی برای اخذ مجوز ننموده است، چه راه‌حل حقوقی پیشنهاد می‌شود؟

 10. سلام از بانک وام گرفتیم و سند زمین در گلبهار هم نزد بانک به عنوان ضمانت نیست. آیا بانک می‌تونه زمین رو به مزایده بذاره؟

 11. سلام یک قطعه زمین مسکونی در گلبهار مشهد به صورت شراکتی خریداری شده و شریک بنده پیشنهاد ساخت دو واحدی رو دادن و توافق شده هرکدام هزینه ساخت واحد خود را بپردازند. در این صورت شریک بنده حق دریافت کمیسیون مشارکت در ساخت رو داره آیا؟ در ضمن تمام فعالیت‌های مرتبط با ساخت به عهده شریک بنده است؟

 12. من کسی را با حرف‌هایم که مشکل قانونی نداشت و فقط طرف خوشش نیومده بود اذیت کرده بودم و بعد از طریق مجازی ازش عذرخواهی کردم و اون هم نوشت می‌بخشمت. بعدا اون فرد حرف‌های دیگری رو در فضای مجازی عمومی به من نسبت داد و من ازش شکایت کردم. آیا می‌تونه به استناد اون عذرخواهی‌ها بگه که عذرخواهی‌ها به خاطر همون حرف‌ها بوده و با همین حربه بخواد علیه من مدرک تراشی کنه؟ من می‌تونم انکار کنم؟ چون دست اون هیچ مدرک معتبری نیست به جز عذرخواهی‌های من و اعلام بخشش خودش.

 13. سلام خواستم بدونم آیا میشه داخل کوچه در آپارتمان مسکونی آموزشگاه (زبان، ریاضی، موسیقی و…) برای بچه‌های زیر ۱۵ سال دایر کنی؟ آیا مجوز این کار رو برای داخل کوچه میدن؟ همچین اتفاقی در همسایگی ما افتاده و ما از صبح ساعت ۸ تا شب ساعت ۸ انگار در مهدکودک داریم زندگی می‌کنیم. دیوونمون کرد این سر و صدای بچه‌ها. می‌خواستم بدونم با این‌ها چکار میشه کرد؟ کجا باید برم؟ این مشکلمون رو کجا مطرح کنم تا کار به دعوا نکشیده؟ چند بار هم بهشون گفتیم که یک جوری این بچه‌ها رو کنترل کنند اما فایده نداشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا